PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Benecko Braun

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní část Benecka, nad Hančovou boudou. Umístění u hlavní silnice - blízko zastávka BUS (cca 100m). Parkování u domu zdarma.(ubytovatel neodpopvídá za poškození nebo odcizení zaparkovaného vozidla). V blízkosti cca 100m běžecké tratě a cca 200m vleky. Krásný výhled na hory. V blízkosti domu jsou běžecké tratě, které v létě slouží jako in-line dráha. Super relax! Nad domem v lesíku je potom k dispozici dětský singltrek, kde se děti mohou dosyta vyřádit na kole.
Vybavení a služby
V přízemí se nachází 1x2 lůžkový apartmán (+ možnost přistýlky) s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem a dále 1x 4(5)lůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem (2 postele jsou oddělené). V prvním patře jsou 3 x 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ve dvou pokojích je možnost přistýlky. Na patře je vybavená kuchyňka. K dispozici je dále společenská místnost vybavená kuchyňským koutem - sporák, dále je zde možnost napojení na internet. V domě je wifi. Hosté mají k dispozici stůl na stolní tenis - letní sezóna. Ubytovací část má svůj samostatný vstup s lyžárnou. V celém objektu je nutno používat domácí obuv. Nekuřácké ubytování. V létě možnost ohniště s grilem na rozlehlé zahradě. Ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Pro děti máme v létě trampolínu, dětské houpačky nebo dětské hračky, odstrkávadla a pod.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Dům je situován v blízkosti centra Benecka, kde je informační centrum, bowling, půjčovna lyží, lyžařská škola, pošta, restaturace, disco a nákupní středisko. Tipy na výlety: Benecko je ideálním východiskem pro horské túry. Pěšky, na kole nebo na běžkách určitě nevynecháte návštěvu rozhledny Žalý 2km, Špindlerova Mlýna, Horních Míseček, Vítkovic. Na Janově Hoře a v Kněžicích se můžete svést na koni do volné přírody nebo nechat povodit děti. Jestliže máte rádi vodu navštívíte přírodní koupaliště v Jilemnici 10km, Vrchlabí 11km, Mříčné 12km nebo v Kruhu 14km. Aquapark ve Špidlerově Mlýně, Jičíně, Trutnovu a Liberci. Krytý bazén je ale i v Jilemnici. "Nejezděte na kole do kopce" Využívejte "Krkonošské autobusové linky" projíždějící celé Krkonoše, sedačkové lanovky, které Vás i jízdní kola vyvezou na hřebeny hor. Naše tipy: 1) Benecko-Rovinka-Špindleruv Mlýn-lanovkou na Medvědín-Horní Mísečky-zpět na Rovinka- Benecko. 2) Benecko-Rovinka-Špindleruv Mlýn-Herlíkovice lanovkou na Žalý-Benecko 3) Benecko-Rovinka-Špindleruv Mlýn-Svatý Petr-lanovkou na pláň- Dřevařskou cestou do Strážného- Vrchlabí-Herlíkovice lanovkou na Žalý -Benecko 4) Benecko-Horní Štěpanice-Dolní Štepanice-Vítkovice-Rovinka-Benecko Nepřeje vám počasí? Můžete navštívit: • Muzeum: ve Vrchlábí, Jilemnici, Vysokém nad Jizerou. • Plavecký bazém v Jilemnici Špidlerově Mlýně, Liberci. • Bozkovské jeskyně u Semil. • Sklárny v Harachově, exkurze, muzeum skla, pivovar. Sport a relaxace pro každého: • Najdete zde lyžařský areál s umělým zasněžováním večerním osvětlením, půjčovny kol, lyží, lyžařské školy, tenisové kurty, obchůdky, Bowling, Billiard, Disco klub. • Happy World- Bobové dráhy s celoročním provozem ve Špindlerově Mlýně a Harachově • Vyhlídkové lety nad Krkonošemi ve Vrchlabí • Paintball-levínská Olešnice • Golf: Mladé Buky, Harachov, Semily, Benecko • Adrenalinové prožitky: motorové čtyřkolky, přemostění, paraglidingove Špindlerově Mlýně • Lanové centrum: Harrachov • Zoo Dvůr Králové